Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mail.com e-mail szolgáltató....

Mail.com e-mail szolgáltató. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Eddig gmail-t használtam, de sajnos nem tudok egy normális azonosítot létrehozni, mert a vezetéknevem és a keresztenevem szinte minden formában foglalt mert gyakori úgy tűnik... még mindenféle számokkal teleirkálva is alig találok szabadat...


Kellene egy normális e-mail cím, viszont domaint nem akarok még foglalni és ezen a weboldalon pont szabad egy és az oldal is elég jónak tűnik plusz a @mail.com végződés is nagyon igényes.


Viszont nem tudok róla sok mindent pl mekkora a max tárhely, megbízható-e stb.


Úgy tűnik mintha nem használnák olyan sokan, de nem értem miért. NAgyon jó végződések vannak a birtokukba, pl @usa.com és stb.


Pls. azt ne tanácsoljátok, hogy használjam a gmailt mert mint mondtam, nem tudok komoly azonosítót regisztrálni magamnak ott, csak olyan kell ahol a teljes nevem benne van a címbe, ilyen becenevek meg hülyeségek nem kellenek.


Előre is kösz.


2011. márc. 4. 10:26
 1/4 Alfonz1978 válasza:

Gyakorlatilag ugyanolyan szolgáltató,mint amilyen a freemail,meg a citromail.

Megbízhatóságáról nincs info,mivel ez újabb.

Egy próbát megér.

Ha van olyan funkciója,mint a mail-átirányítás,akkor azt is érdemes kihasználni.

2011. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez sem régi és úgy látszik, hogy jó.

[link]

2011. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 1/2 Időpont 2011-03-04 10:45:


Tévedés, hogy új, nagyon is régi:

[link]

Tehát már 2000-ben is volt... Egyébként jó a tapasztalatom vele, nagyon nem a citromail kategória, ahová nekem eddig szinte csak citromail-ről küldve érkeztek meg a levelek.

2012. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azóta én is többet megtudtam róla. A mail.com ugyanaz mára, mint a gmx mail (gmx.com, nem .net, mert olyan is van, az más). Mindketten a United Internet nevezetű német cég tulajdonában vannak, amely mára már az USA-ban székel.

A GMX Mail és a Mail.com is a legjobb email-szolgáltatók közé tartoznak, simán felérnek a yahoo-hoz, gmail-hez, stb. Nagyon jó spam-szűrőjük van és nagyon megbízható.


Ja és a mail.com elérhető imap-on keresztül is ingyen (noha a honlapjuk szerint fizetős lenne).

2012. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!