Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FACEBOOKON ha egy "csoportba"...

FACEBOOKON ha egy "csoportba" vagy valakivel és az küld a csoportban szereplő EGYES embereknek üzenetet akkor azt te is megkapod úgy hogy esetleg nem vagy benne?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy kaptam egy meghívót amiben nem vagyok biztos, hogy engem is meghívtak mivel a címzett listában benne szokott lenni hogy " zsuzsi, kriszti te és xy között" és nincs benne az hogy "te" csak a többi név, akiknek küldhette. Most akkor nekem elküldte vagy nekem nem akarta?


Remélem valaki érti:) Am. azért nem akarom megkérdezni, hogy engem is meghívott-e mert akkor már elég bunkóság lenne neki azt mondani nekem, hogy "bocs nem" és akkor "muszáj" meghívnia, még akkor is ha amúgy nem akart volna.


2011. márc. 4. 20:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Köszi, már megvan:P
2011. márc. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!