Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A leírásban szereplő aukciót...

A leírásban szereplő aukciót megnyertem Vaterán. Szerintetek valóban van esélyem 65 forintért megkapni a kérdéses tételt?

Figyelt kérdés

[link] Php? Cod=1460084636

Az egész valószínűleg félreírás volt. Azonban rányomtam, gondoltam hátha. Szerintetek van esély, h átadja? Előre is köszönöm!


2011. jún. 8. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
a link: : [link]
2011. jún. 8. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Te eladnál valamit az általad megjelölt ár 260-ad részéért? :)

Szerintem az eladó nem fog belemenni, igaz a szabályzatban az van, hogy ha lezárult az aukció, akkor az ott megjelölt árom köteles átadni a holmit, lásd Általános Felhasználási Feltételek 3/15.

2011. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De az is le van írva hogy 65 euróért! Nyilvánvaló a szándék és a tévedés.
2011. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még a nevében is benne van, hogy 65 euró és nem forint. Írj neki egy e-mailt, hogy félreértés történt. Jobb esetben (ha rendes veled) nem kell kifizetned a 65 eurót, viszont a vatera szabályzatában benne van, hogy köteles vagy átvenni a terméket, ha megvásároltad. Így lehet, hogy ezzel még lesznek problémáid (ki is tilthatnak, örökre az oldalról).
2011. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyílvánvaló a tévedés, de szerintem a "fix ár" mező mérvadóbb, mint a címsor. Annyi biztos, hogy önszántából nem adja oda 65 pengő magyar forintért az eladó a rollert.
2011. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!