Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG! You Tube: "A videó...

SEGÍTSÉG! You Tube: "A videó tartalmazza XY tartalmát. Már nem elérhetö az országodban. Egy jó tipp?

Figyelt kérdés
Segítséget kérek szépen, hogy mégis megnézhessem az ilyen videókat. -vagy törödjek bele hogy ez már nekem elérhetetlen. :(
2011. márc. 8. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szokd meg, és nézz után, miért átkozzák egyre többen a youtube-ot... (mindenkinek ez a baja vele, így nekem is :S)
2011. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TWIO válasza:

[link]

[link]

Ezeken az oldalakon próbáld beírni őket. Iszonyat lassan tölt majd be, de legalább működik, ha ilyen életbevágó.

2011. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó, sajnos egyik link sem hozott eredményt. Olyannyira nem életbevágóan fontos, csak szerettem volna letölteni. Nem lehet valahogy a You tube-t becsapni, hogy azt higgyje az elérhetö országból vagyok? Magyarok vagyunk, ahol nincs lehetetlen csak tehetetlen. Ürhajóst küldtünk az ürbe, nehogy már a You Tube b@szogasson bennünket! ;)
2011. márc. 9. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!