Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért van hogy nem tudok a You...

Mért van hogy nem tudok a You Tube-on videókat nézni? Frissítettem a Mozillát a legújabbra és az Adobe Flash Player is a legújabb. Amikor elindítok vmit akkor hang van kép meg nincs.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez már többeknél bevált,próbáld ki:


"videón, ami megy hiba nélkül, jobb klikk és settings. ott a legelső fülnél Enable hardware acceleration-nél a pipát vedd ki"


[link]

2011. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen ez működött :)
2011. márc. 9. 14:52
 3/5 anonim válasza:

sziasztok!


nekem is ugyanez a gondom. próbáltam én is azt, hogy jobb egér, de nekem a settings opció szürke, nem lehet ráklikkelni. már napok óta azzal kínlódok, hogy a flash playert letörlöm újra telepítem, rá a youtube-ra és az első videót ilyenkor mindig lejátsza. amint egy másik videóra kattintok kezdődik előröl az egész: hang van, a videó meg nagy fehérség. már olvastam a youtube sugót,de ott is csak az van hogy telepítsem a frisset.

kérlek segítsetek, mert én nem igazán jövök rá, hogy mi lehet a probléma:((

ja és minden böngészőn ugyanez a helyzet(firefox,explore, google chrome)

lécci!!!!:(((

2011. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a hardveres gyorsítást ahogy felül írták. Nem feltétlen kell YouTube videón, valamilyen Flash Playert használó alkalmazásnál is jó.
2011. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszi!!!:)) Sikerült! egy másik weblapon tudtam beállítani! így már minden OK!
2011. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!