Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link TL-WR740N router...

TP-Link TL-WR740N router beállításával kapcsolatban kérnék segítséget! Mindent jól összedugtam,30Mb-es Upc-s kábeles netem van. Mégse megy, mi a gond?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem elég összedugni, be is kell konfigurálni.
2011. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 P.O.C. ***** válasza:

Itt egy kis segítség hozzá:

[link]

2011. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Természetesen amit kaptam hozzá cd-t, végigmentem az összes lépésen de a legvégén ahol ellenőrzi a router beállítását ott ki-x-eli pirossal :(
2011. márc. 11. 11:24
 4/24 P.O.C. ***** válasza:
30%
Egy router beállításához nem kell semmiféle CD. Ha picit is beleolvastál volna az általam linkelt leírásba, akkor tudnád...
2011. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kuti92 válasza:
26%

A UPC-s modem beállításaiba kell belemenj...vagyis kihúzod a routert hogy sehogyse legyen összeköttetésbe...bár én romániából írok és Romtelecomos vagyok, de hátha nálad is fog működni:

1.Belépsz a 192.168.1.1 oldalra (a felhasználó és a jelszó nálam egyaránt: admin)

2. Rámész valahol a WAN settings-re, és ott kell legyen egy olyan hogy "Mode" vagy ilyesmi....és routing-ról átteszed bridge-re, elmented és mennie kell

[link]


Remélem tudtam segíteni :D

2011. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Sziasztok! Időben kicsit megcsúszva de hasonló problémám lenne, viszont én ott akadok el hogy a böngészőbe beírom a 192.168.1.1 -et de sehogy sem tudom behozni a router menüjét! Karácsony óta próbálgatom kitartóan, valaki segítsen!!!köszi előre is, nagyon várom a válaszokat
2012. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszered van?
2012. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

192.168.0.1-et írjál be!!!! nekem is az volt a gond :D egyébként én sem tudom hogy miket kell beállítani, dhcp, mask, ip-cím...ilyenek :S

[link] itt pedig fogalmam sincs hogy mi az amiket elég beállítani ahhoz hogy legyen netem, nem kell nekem titkosítás meg ilyenek...egyszerűen, gyorsan...

2012. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 P.O.C. ***** válasza:

Akkor csak az Internetkapcsolatodat állítod be és kész, máris van neted. Amúgy melegen ajánlott a Wi-Fi titkosítást beállítani, másképp boldog boldogtalan a te neteden fog potyázni.


Ha meg valami nem világos azzal a leírással, akkor regisztrálj be és kérdezz nyugodtan, egy napon belül segíteni fognak.

2012. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
beállítottam az internetkapcsolatot, de semmi :S azt írja ki a win jobb alsó sarokba, h nincs internetkapcsolat :/ persze, alap h a wifit titkosítom, arra én is gondoltam :D am regisztrálva vagyok :D
2012. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!