Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Leszedtem egy youtube letöltő...

Leszedtem egy youtube letöltő progit és mért nem tom lejátszeni a letöltött videót? Az első még jó de azóta egyik sem, mért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 14:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak a rendes(zenei)klippeket tom lejátszani, de pl egy régebbi rajzfilmet vagy ilyrsmit már nem!
2011. márc. 13. 14:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen formátumban van, és mivel akarod lejátszani?

Tedd fel a VLC Media Player-t, ha codec gond, akkor az megoldja.

2011. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eredetileg flv-be adja meg vagy mibe én meg átírtam mp4 be hátha ez a gond de nem, Neroval meg media playerrel próbáltam.
2011. márc. 13. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Az flv-t a lejátszók, amikkel próbáltad nem játsszák le maguktól, kell codec vagy VLC Media Player (mint írtam).

Az flv-t átírtad mp4-re vagy átkonvertáltad? Mert ha csak átírtad a kiterjesztést semmi nem fog változni! Konvertáláshoz a FormatFactory-t ajánlom.

2011. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak átírtam

és honnan tudnám leszedni azt a lejátszót és codecet?

2011. márc. 13. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom te sem ismered a Google-t.

[link]

[link]

[link]

A Google címe legközelebbre:

[link]

Csak beírod a keresendő szavakat, megnyomod az enter-t vagy a Google keresés gombot, és meg is keresi neked, ilyen egyszerű a használata. Egy nagyon hasznos dolog ezt megtanulni. Próbálgasd, és egy idő múlva magadtól is menni fog. Elhiszem, hogy kezdőknek nehéz használni...

2011. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NEM VAGYOK HÜLYE azért mert megkérdeztem!! Azért kérdeztem hátha tudsz 1 jó oldalt ahol normálisan van fennt! Csupán ezért, de ha már ezért is én vok a rossz akko ne is írtál volna inkéább a kérdésemre!Különben igenis ismerem a google-t és még sok mindent de te azt nem, hogy modor!
2011. márc. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!