Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet ping csökkentése?

Internet ping csökkentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem rég köttetem be a UPC internetet 20mb és van egy Farmer Simulator nevű 2011-es játékom az csak egy példa ls azon nyitok szerót a netem jó hozzá gépem is bírja csak akadozik laggol nem tudtam miért és rá jöttem, hogy a pingem a hibás mert 30-40 szokott lenni néha még 50-is nem tudom miért haverom-nak is ugyan ez van neki csak 10-es ping-je van nem tudom mi lehet? a gond hát ha ti tudjatok ?

Előre is köszi:)


2011. márc. 13. 19:02
 1/3 asddaasdda ***** válasza:
c fos speed magyar és hatékony
2011. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az 50-es ping bőven jó. Amíg nincs ~150 környékén, meg sem érzed a különbséget, én másra tippelnék. Nem megy letöltés, torrent a háttérben? Az is számít, hogy milyen messziről csatlakoznak rád. Ha pl külföldiekkel játszol, ott megeshet, hogy nagy a ping, pusztán a hatalmas távolság miatt.
2011. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az még nagyon jó a 50-60-70 még a 80-90 is de nekem néha mikor Counterozok akkor annyira laggolok mivel 200-800-as a pingem :( örülnék a 100-as pingnek :)
2011. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!