Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok csatlakozni az...

Hogyan tudok csatlakozni az otthoni gépemhez távoli asztal szolgáltatással?

Figyelt kérdés

Mindkét gépen xp fut. Engedélyezve van a csatlakozás, mégsem megy. Nem látom át ezt az egészet, egy kis technikai segítség kellene.


Kapcsolódáskor a "számítógép" illetve a "Felhasználónév" Mezőbe mit kell beírni? Olvastam róla sokat, de sajnos nem jön össze.


Olyat is olvastam, hogy a "számítógép" mezőbe valami ip címet kell beírni. De melyiket?


Néztem a Start >Futtatás > cmd > ipconfig/all ablakot is. REngeteg infó van ott is. Próbáltam az "ip" címet beírni, majd a számítógépen használt felhasználónevet, de nem enged csatlakozni.


A következő a hibaüzenet:


"A távoli asztal levált. Próbáljon meg újrakapcsolódni. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba a távoli számítógép tulajdonosával vagy hálózatgazdájával".


Köszi a segítséget!


2011. márc. 18. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

- van e routered? ha van akkor forwardolni kell a portot:

[link]

- milyen kiadasu XPd van home editional nem lehet csatlakozni, csak prof verzio a jo

- az ip cimedet amire csatlakozni kell itt megnezheted: [link]


- Szerintem jobban jarsz ha VNC t hasznalsz. En a ultra VNCt hasznalom [link]

2011. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Itt egy kis segítség:

[link]


Amennyiben router mögött vagy, és dinamikus IP címet oszt ki a szolgáltatód:

[link]

(A dinamikus IP cím problémája -alcím)

2011. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb: [link]
2011. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bár nem vagyok most otthon, ezért nem tudom kipróbálni amit mondtatok, de biztos közte lesz a megoldás... :)
2011. márc. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!