Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet dinamikus dns...

Hogyan lehet dinamikus dns szolgáltatással távolról elérni egy számítógépet? Milyen programnak kell ahhoz fent lennie?

Figyelt kérdés
Szóval hogy is működik?
2011. júl. 24. 01:31
 1/8 asddaasdda ***** válasza:
windowsban van távsegitség de millió alternativa van
2011. júl. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mugen ***** válasza:
elsőnek írd le, hogy milyen operációs rendszered van. És otthon van e routered.
2011. júl. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Windows 7, és igen, van itthon router. Köszönöm a segítséget^^
2011. júl. 24. 02:54
 4/8 Mugen ***** válasza:
Általában a routerek már tudják ezt(persze programmal is lehet, csak felesleges ha átlagos felhasználó vagy). Nézd meg a router menüjét. Ha van benne, akkor csak valahol regisztrálnod kell magad, pl [link] de ötezer másik ilyen van. Aztán a routernek megadod a felhasználónevet, meg a jelszót, és az magától szólogat a névfeloldónak, hogy az ip megváltozott.(nagyjából így működik). Írd le, hogy sikerült e beállítani.
2011. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beállítottam mindent a routeren, regisztráltam a dynDNS-en is, de még mindig ugyanazt a hibaüzenetet kapom, mintha csak beírnám az ip-met a böngészőbe.
2011. júl. 24. 22:27
 6/8 Mugen ***** válasza:
A sima windows-os távoli asztallal szeretnéd elérni a gépedet vagy vnc-vel, vagy mivel? Valószínűleg nincs engedélyezve a port a Routeren, így ott meg is akad a dolog.
2011. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából az lenne a lényeg, hogy a gépemen levő fájlokat bármikor elérjem egy fix név alapján, tehát a windowsos távoli asztal megfelelő lenne, nem?
2011. júl. 25. 18:48
 8/8 Mugen ***** válasza:

Gőzöm nincs hogy valójában milyen portot használ a windows 7 távoli asztal elérése(Google-n a 3389-et találtam, ha ezzel megy akkor nem kell VNC). De ha feltelepítesz egy VNC-t, azon lehet állítani bejövő portot. Azt a portot kell endedélyezni a routereden is. Itt találtam a témához egy kis olvasni valót: [link]


Ha megakadsz, vagy sikerült megoldani akkor írj :).

2011. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!