Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassul és akadozik be a...

Miért lassul és akadozik be a video Youtubon? Részletek lenn

Figyelt kérdés

Szóval mikor Youtubon nézek egy videot pl egy 3 perceeset akkor kb. 1.5. percnél beszaggat a video és nemtudom miért.

-a netem jo,mert a másik gépemen nem szaggat be

-és azt vettem észre mikor a gép [[ ugye laptop ]] mikor hangosabban kezd hűteni a Proci ventilátor akkor szaggat be aq video csak.. pedig 3GB ram van a gépbe és 64 bites win7


2011. márc. 20. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld másik böngészővel, vagy a szokásos karbantartó progik,esetleg vírusírtás (bár ha vírus azt már megette a kutya,format c és el van simítva minden gond)
2011. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ujraraktam az egész gépet 64 es rendszerrel mozzila böngészővel is ugyanúgy beszaggat,mint Google Chrome vagy Internet Exlplorer

igaz virusirtó még nincs rajta,de ujrarakás elött volt és akkoris szggatott bár egy CCleaner nem árt szerintem neki,de azér kösz.

2011. márc. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!