Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a Badoo...

Acrab kérdése:

Miért nem tudok a Badoo közösségi oldalra képet feltölteni?

Figyelt kérdés

Jobban mondva van: 6 kép is feltöltve...De a rendszer nem érzékeli ezeket, és állandó küldi az értesítéseket és kiírásokat, hogy töltsek fel. Holott már mappában levő képeim is vannak. (Igen én látom a fotókat, de mások és az oldal elvileg nem...És igen nem a FaceB. alkalmazásáról van szó...ha nem kifejezetten az oldalról)

[link]

Találkozott már valaki ugyanezzel problémával? Megoldódik magától idővel? Egyébként kerestem, de nem találtam olyan

admin emailt, ahová hasonló problémákkal lehetne fordulni, bármilyen segítségnek örülnék :S /Köszi_Üdv XY-T


2011. márc. 20. 13:34
 1/4 anonim válasza:
bocsi az offért, de milyenek a tapasztalataid az oldalról? megéri beregisztrálni?
2011. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Tapasztalataim szerint sokan fent vannak, az "ember anyag" miatt megéri, mert ahhoz képest hogy mit nyújt sokan vannak fent. Viszont ahogy én tapasztalom sokan csak kíváncsiságból regelnek, még barátságot, ismeretséget sem akarnak senkivel - ezért magukról egy árva szót sem írnak le és egyetlen fotót feltöltésével beérik.


A technikai nehézségei miatt viszont az én szememben nevetségessé vált, amint írtam fent is; a képek feltöltése és kezelése kész kupleráj.

Ennek ellenére, tudod a regisztráció és a további böngészés ingyenes, ahogy a belső chat is.

kb ennyi :D

2012. jan. 16. 10:47
 3/4 A kérdező kommentje:
elnézést a kapkodó gépelésért :D úgy néz ki a tudatalattim sem akar sokat törődni a témával :DDD
2012. jan. 16. 10:50
 4/4 anonim válasza:
köszönöm, nekem nem nagyon jött be az oldal, hiszen kb minden dologhoz, még többet akar, meg elég kisiskolás az egész...:DD
2012. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!