Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a Facebook-on, hogy egy adott csoport üzenőfalára írt hozzászólásaimat csak azok láthassák, akik a csoport tagjai?

Figyelt kérdés

Tagja vagyok több politikai és civil internetes csoportnak, de még az ismerőseimnek sem szeretném az orrára kötni a hozzászólásaimat. A Facebook szabályzata szerint csak azok láthatják a megjegyzéseimet, akik a csoport tagjai, viszont bejelentkeztem egy másik regisztrációval (amelyik nem tartozik az "ismerőseim" közé), és arról el tudtam olvasni az összes hozzászólásomat... Tehát bárki láthatja, amit írtam.


Mit lehet tenni ilyenkor ???


2011. márc. 20. 13:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Időközben rájöttem. Azért köszi mindenkinek a 0 darab választ. Nagyon rendesek vagytok.
2011. márc. 22. 18:22
 2/2 anonim válasza:
Hasonló problémákkal küzködök.Hogy oldottad meg?
2011. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!