Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon miért nincs...

A Facebookon miért nincs megrugdoslak vagy megfejellek "gomb" mért csak megbökés van? Vagy akkor helyette legyen meglöklek klikk :DD?!?!?!?!

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem parasztoknak készült...az ilyeneket nem facen, hanem élőben kell lerendezni, hogy az egész osztály röhögjön bazzmeg...
2011. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vágom én ezt de jó lenne ilyen is rá :D
2011. márc. 22. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés viszi a pálmát xDDD Nagyon nagy mikor megláttam visítva röhögtem:D Jogos a kérdés:D
2011. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a facebook-ot nem csak tinik használják,akik leginkább hajlamosak ezeknek a szavaknak a használatára h. "megrugdoslak,megfejellek".Az oldalon több kultúr ember is van regisztrálva.Tartsuk őket tiszteletben: )

Ezt ne tőlünk kérdezd hanem a szerkesztőktől.Amugy meg szerintem egyiknek sem lenne értelme...a bökésnek sincs.

2011. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az a megbökés?

Felénk ha azt mondják megböktek valakit, az azt jelenti késsel leszúrták!

2011. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a világ lakosságának nagyon kis része roma származású, akik körében a szavaid kötőszónak számítanak. A dugnám gombot viszont hiányolom.
2011. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ha valaki megbök valakit a f*szbookon, akkor a másik személy nem borul fel.Mert akkor én csak azért is regisztrálnék és minden felborulna abba a percbe!:-)
2011. márc. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én több ezer fiókot regisztrálnéh ha lenne meg.asználak gomb! :D
2017. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!