Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Klikk mobilnetem van,...

Telenor Klikk mobilnetem van, egyszer csak fogta magát és korlátlan lett, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Elvileg 100 MB letöltés után 40 Kbit/sec-re korlátoznák a sebességet, ez így is volt fél évig, de ebben a hónapban már kb 6 GB-ot letöltöttem. Lehet, hogy valami hiba van a telenornál? Egyébként kártyás vagyok, és havi 1000 Ft-ba kerül a klikk.
2011. okt. 20. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A Telenor oldalán ezt írják:

"A havidíjban foglalt adatforgalmi keret felhasználását követően a Telenor jogosult a sebességet a mindenkori ÁSZF-ben vállalt célértékre lassítani vagy a szolgáltatást felfüggeszteni. A sebesség-lassítás, ill. felfüggesztés a számlázási ciklus lezárultával megszűnik."


Tehát csak jogosult lassítani, de az nem jelenti feltétlen azt, hogy lassítják is. Amikor nincs túlterhelve az általad használt cella, akkor nem szükséges, hogy lelassítsanak.

Többet fizetned ezért biztos nem kell, használd nyugodtan.

2011. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. okt. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!