Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan "tűnhetnék el " faceboo...

Hogyan "tűnhetnék el " facebookról? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Lehet olyat csinálni fb-n , hogy egyel talán nem dob ki a kereső, és nem látszik a profilom,tényleg csak az ismerőseimnek?

folyton bejelölnek anyum munkatársai, alsós sulisok meg embereket akiket kb egyszer láttam. rohadt idegesítő, és irogatnak ha nem jelölöm őket vissza. lehet ilyet csinálni?


2011. márc. 23. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne jelöld őket vissza, majd megunják egyszer..
2011. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
aki bejelöl tiltds le: Adatlapja --> a jobb oldalon legutolso irás az h: Felhasználó letiltása --> lott a Letiltást ikszeled be és láscsodát te se látod öt Ö se tát Téged :)
2011. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
bocs bal oldalt az ismerös csikja alatt :) (elözö voltam)
2011. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszer már csináltam, és egy másik oldalon rám írt,hogy miért tiltottam le- ergo kijelzi nekik?
2011. márc. 24. 16:47
 5/5 anonim válasza:
Nem jelzi ki de az feltünö h tegnap még tudott levelet irni ma meg már nem.. és a közös ismiknél se mutaat ki neki :)
2011. márc. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!