Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni magam a...

Hogyan tudom törölni magam a Badoo-ról? Egyszerűen nem enged! És milyen hatóságnál lehet őket feljelenteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 20:46
 1/3 anonim válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy le tudod törölni a regedet. és miért kell feljelenteni őket?
2011. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden oldal regisztrációja egy felhasználói és adatkezelési szabályzattal kezdődik. Elvileg ezt előzetes tájékozódásként elolvassák az emberek, így látják például leírva hogy nincs fióktörlési lehetőség, ha tényleg nem lehet. A gyakorlatban persze senki nem olvassa el az ilyen leírásokat, így fogalmuk sincs például egy oldal szabályzatáról vagy működéséről sem.

Ezt csak azért írom, mert sok helyen csak akkor enged regisztrálni, ha te bepipáltad hogy elolvastad és elfogadtad a szabályzatokat. Ha mégsem, akkor is az oldal használatával azok automatikusan vonatkoznak rád, így az oldal jogilag megtámadhatatlan, nincs alapod arra hogy feljelentgess, mintha az bármit is megoldana.


Ha van törlés, akkor account information vagy preferences menüpont alatt szokott az ilyen lenni. Ha nem lehet törölni magad, akkor meg marad ahogy van.

2011. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! A Badoo bizony már nekem is betett! Most nemrég a Facebook-on mentem rá arra, hogy letílt. Nem tudom milyen eredménye lesz. Egyébként én a feljebbi megjegyzésre válaszolom, hogy bizony megértem mindazokat, akik sokan berágtak rá és feljelentenék. És bizony tenni is kell valamit, mert a Badoo, ha valaki eddig nem vette volna észre igen mocskolódó kérdéseket és megjegyzéseket intéz nem egy ember felé, és még mindennek tetejében igen erőszakosan igyekszik információkat kiszedni az emberekből. Pl. a citromail-en nem egy idióta szarkeverő üzenet érkezik hozzám az ismerőseimről, ezekben az üzenetekben egyszerűen igen mocskolódó kérdéseket tesznek fel róluk (pl. otthon hagyja-e a bugyogóját). Hö! Megáll az eszem! Ezek szerintem abszolút nem vicces kérdések, hanem oltári primitív, a legaljanépebb. Én csak azon tátom a szám, hogy egy közösségi weboldalt üzemeltető cég hogy kérdezhet ilyeneket. Ilyen dolgokról szerintem még egy bizarrszex oldalon is diszkrétebben témáznak. Tuttommal aki egy közösségi weboldalt üzemeltet a neten, az én szerintem már rendelkezik a meglévő gyakorlata mellett egy olyan irányú iskolai végzetséggel is (pl. minimum informatika). A Badoo-nál ezekután én ezt veszem észre, szerintem csak általános 6 elemit végzettek üzemeltethetik az ilyen degenerált kérdéseikből leszűrve. Ennek már igazán ideje, hogy a webrendőrség utánna ellenőrizzen, mert bizony nem minden stimmel ezzel a Badoo oldallal. További sikeres és nyugodt életet mindenkinek!
2011. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!