Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem lehet feljelenteni a...

Nem lehet feljelenteni a napiszar.com-ot? Feltették egy képemet.

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha iwiwről vagy tásairól van akkor probálkozni is felesleges. Legközelebb jobban meggondolod miket osszál meg neten.
2010. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
melyik az a kép?
2010. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is olyan szégyen képet tettem fel, hogy az odavaló lenne. Ez szerintem semmi, a többihez képest. Legalább akkor a nevem ne látszódna, meg hogy Facebookról szedték le.
2010. okt. 11. 12:21
 4/13 A kérdező kommentje:
Napi nácik
2010. okt. 11. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megosztasz valami a neten lehet hogy nem csak a jóakaróid nézegetik. Jótanács hogy csak olyat rakjál ki amiért tudod válallni a felelőséget is. Most már késő bánkódni rajta, pár nap alatt mindenki elfelejti.
2010. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Már beállítottam, hogy csak az ismerősök láthassák a képeket. Ha ez annyira vicces nekik, miért nem tették fel azt, amikor 5-6-an állunk egymás mellett?

Régi banda összejött és szórakoztunk egyet. Az egyik csaj valamennyire német, ezért csináltuk. Nácik már nincsenek, azt tudja jól mindenki szerintem. Aki azt mondja magáról, hogy neonáci, az is hülye. De miért nem kérdeznek, utána cselekednek? Idióták...

2010. okt. 11. 12:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva már senki sem fog emlékezni rá, egy év múlva meg már te sem. Nem olyan nagy gond ez. Lépj át rajta, mint minden egyéb problémán.
2010. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki zaklatni mer onnan, szétverem azt a hülye fejét, az biztos! Azt hiszik, hogy tizenéves kislányok vagyunk, de már csak röhögök ezeken az embereken, akiknek az a legnagyobb örömük, hogy mások képein röhögnek!
2010. okt. 11. 12:42
 9/13 anonim ***** válasza:

"De miért nem kérdeznek, utána cselekednek? Idióták..."


Te meg miért nem gondolkodsz, mielőtt mielőtt megosztod a képeidet a világgal?


Sajnos feljelenteni nem tudsz senkit, mert amikor regisztráltál a facebook-ra, akkor elfogadtad a felhasználási feltételeket. Maximum írhatsz egy levelet az adott oldal szerkesztőinek, de én nem ajánlom, mert abból egy újabb poszt lehet.


Amúgy azzal, hogy itt feltetted a kérdést, azzal szerintem többen nézték meg a posztot most, mint alapból.

2010. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem valami tizenéves köcsög emo gyerek sír itt amiért kirakták,de ez semmi megnéztem ne foglakoz vele ilyen átlagos poénkodós képeket mindenkiről lehetne csinálni.
2010. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!