Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki csatlakozik a...

Ha valaki csatlakozik a routeremre, ki lehet deríteni valahogy, milyen oldalakat látogatott?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
egy nem átlag felhasználó, ki tudja deríteni.
2011. márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
...de egy átlag ugye nem?:D (am. nem én akarok nyomozni valaki után, hanem pont fordítva, nem szeretném ha utánam nyomoznának)
2011. márc. 29. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:

hát te vagy én nem.

rendszergazda, hackerek, talan azok is akik ertenek a kulonbozo cisco halozatokhoz.

2011. márc. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Routere válogatja...nekem pl tört fimrwarem (Vicktek féle tomato) van a routeren és van egy ilyen rész ahol tudom logolni a lekért címeket...és persze külön öröm, h a google-s kereséseket is látom... :)

Visszatérve a kérdésre, elvileg nem tudja lekérdezni, hacsak nincsenek spec. beállítása mint nekem, vagy nm használ egyedi DNS szervert, mert ott is lehet logolni, h mit kér le (pl amíg nem lett fizetős az OpenDNS is tudta ezt). De ezek azért erősen túlmutatnak egy "átlag" felhasználó tudásán. Ha biztosra akarsz menni és megéri neked, akkor használj vmi ingyenes VPNt a titkosításhoz, és akkor semmit nem fog látni belőled...van egy csomó amit lehet ingyen használni, persze nem valami eget rengetően gyorsak, de ingyen van...vagy olcsón magyar szolgáltató is 990/hó-tól...


ui.:a lámaság ellenőrzésére jó, ha megnézed, h hozzáférsz-e a routerhez, csatlakozás után 192.168.1.1 és admin/admin -al próbálj belépni...

2011. márc. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utólag már sehogy. Előtte kellett volna bekapcsolni naplózást.
2011. márc. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 29. 12:51
 7/9 anonim válasza:
Miért teszed ki magad ennek a veszélynek? 2 perc alatt csinálhatsz magadnak jelszavas védelmet és utána nincs mit nyomozni!
2011. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha nem akarod hogy rácsatlakozzon akkor állitsd be hogy ne lehessen láti a router nevét, és igy csak akkor tud csatlakozni ha tudja a nevet, csinálj egy nagyon hosszu kodot amit te megjegyzel és ennyi:Dd
2011. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Néha én is lopom. Nekem azt mondták nem lehet nagy baj belőle, mellesleg miért nem védette le jelszóval. Vagy feltörted? :D
2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!