Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz az hogy 2012-től nem...

Igaz az hogy 2012-től nem lesz Facebook?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Most nem lesz lájkolni való?

Áááá, ezt ne mondjátok komolyan!!!!!

Most mi lesz velünk?

Ki kell menni az utcára és beszélni az emberekkel?

Na még mit ne!!!!

Irány a Parlament, ahol én is szemétláda módon viselkedhetek! Ott is csak nyomogatnom kell a gombokat, bökdösni is lehet és ezért is fizut is kapok. De jó lesz én nekem!!!!

Na szerinted?

2011. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Az nagyon jó lenne, ha nem lenne!!!
2011. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jah majd leállítanak egy rohamtempóban fejlődő, egyre több hasznot termelő vállalkozást...

Esélyes:D

2011. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1. 2012-ben NEM ISMÉTLEM NEM lesz világvége! 2012-ben tömeges öngyilkosságok lesznek!

2. nem is ártana, ha megszűnne a facebook! A facebook 2007-es! Faceook az marhaság! Talán ha megszűnne, még fejlődne is az ország egy picit!

2011. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
amúgy a maják naptára azért tart 2012-ig, mert elfogyott a tintájuk, és nem írták tovább.
2011. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Remélem minél előbb megszűnik, és az emberek el is felejtik, mintha sosem lett volna. Én is nagyon unom már. Az lenne a legjobb, ha holnaptól már nem is létezne.
2011. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi a hejzet a maják naptárával de a Rom.Kat. naptár egy néhány ével le van maradva , ezt kutatások is alátámasztják tekát 2014-2015 környékén járnánk ha korrigálták volna , csak a korrigálás kissé zürös lenne . És ami a 2012 - Világ végét illeti - ezt nem tudhatták előre megjósolni se a maják se az inkák . A Biblia szerint "nem tudhatjuk se a napot sem az órát " . És ami a facebook-ot illeti nem is ártana hogy megszünjün , akárcsak a többi ien közösségi oldal ( iwiw , hi5 , twitter...)
2011. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amit Mr.Zuckerberg úr eldönt, az úgy is lesz ;D
2011. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nem hülyeség a Facebook. Attól függ hogy ki mire használja... Aki munkaügyből, vagy kapcsolattartásra használja az nem értem miért rossz, mert én is itt beszélgetek a rokonaimmal, és akkor most függő vagyok? Szánamas -.-"
2012. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!