Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán mennyire rugalmasak a...

Vaterán mennyire rugalmasak a kategóriákkal ilyen esetben? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy kisebb lakásürítést szeretnék, ami kb. 20db tétel, nagy része barkács szerszám, háztartási gép, lámpák, tartók stb... egyben szeretném eladni ezért ha beteszem egy hirdetésként valahova nem törlik vagy szólnak érte? (általában az otthon kategóriába beleférne, de nagyon szőrszálhasogatón megvannak adva hogy ilyen-olyan műszakicikk, konyhai eszközök...)

Próbáltatok már hasonló vegyes hirdetést? Rendben ment?


2011. márc. 31. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont alig egy hete láttam azt a hirdetést, hogy eladom mindent, amit a Vaterára feltöltöttem. (az egyében volt látható).
2011. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hagynám a VATERÁT a francba !!
2011. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...igaz hogy olyan amilyen de alapjában eddig nincs vele bajom.

Ahogy feltettem a kérdést én is belefutottam véletlenül, ilyen "raklapnyi cuccom eladó" hirdetésbe, ezek szerint működik a dolog :)

2011. ápr. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!