Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook, badoo alkalmazás....

Facebook, badoo alkalmazás. Valaki el tudná magyarázni h ez most mire is jó?

Figyelt kérdés

kapom az üzenőfalamra ezeket h xy épp most válaszolt egy kérdésre velem kapcsolatban. én eddig még sose kattoltam arra h derítsd ki mit mondott rólad. de most egy vki olyan válaszolt akire viszont kíváncsi lennék h mit is írt. csak az a gond h nem tom h h is működik ez az egész?


még vmi olyat olvastam h vmi randikereső(?)


2011. ápr. 3. 14:30
 1/1 anonim válasza:
Az egész abból áll, hogy feltesz a badoo egy kérdést, pl: Szerinted XY szeretkezett már pénzért? és kiad három válaszlehetőséget: Igen, nem, talán és egyet be kell karikázni... kb ennyi. De ahhot, hogy megnézd, neked is így "pontoznod" kell másokat.... szerintem értelmetlen hülyeség, elég idegesítő, mikor mindenki ezzel rakja teli az üzenőfalamat!
2011. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!