Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményed a weboldalamról?

Mi a véleményed a weboldalamról?

Figyelt kérdés

Itt a linkje: [link]


Arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen oldaltól te mit várnál el. Mi lenne az a tartalom, ami témájában hasonló az oldal jelenlegi tartalmához, de újítás ahhoz képest. Illetve, hogy a jelenlegi tartalomnak milyen hibái vannak és te hogyan javítanád azokat.


2011. ápr. 3. 15:52
 1/3 laci9 ***** válasza:
Jó!
2011. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szép, minimalisztikus design jellemzi az oldalad. Semmi sallang, csak az információ puszta, rideg közlése. Ez amúgy főként az internet megjelenésének idejében volt jellemző, de sokan szeretik, mert nincs idejük gombokat nyomkodni és animációkat végignézni.


Látom játszol traviannal, én is:)

4-es szerver: pch

2011. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A traviannal csak régebben játszottam, ma már nem. Játszottam egy kicsit a régivel, tehát már volt fogalmam róla - ezután kaptam a fejlesztőktől egy béta kulcsot a 4. verzió tesztszerveréhez. Úgy döntöttem írok róla valamennyit.
2011. ápr. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!