Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SURGOS! Miert eszleli virusnak...

SURGOS! Miert eszleli virusnak az internetet?

Figyelt kérdés

Telenor Mobil internetem van,es Avast! virusirtom.

Ma az Avast karantenba zarta az internetet.

Ujratelepitettem az internetet, de telepites kozben megint karantenba zart 1 filet,es nem indult el az internet.

Haromszor megprobaltam ujratelepiteni,de mindig karantenba zarta.Kikapcsoltam a virusirtot,feltelepitettem az internetet,es mukodott,de utana bekapcsoltam az Avastot,es megint karantenba zarta az internetet.Mindig is Avast! volt a gepemen,de eddig semmi bajuk nem volt egymassal.

Most laptopon hasznalom az internetet,es a laptopon nem Avast! virusirto van,es mukodik az internet.

Mit tegyek,hogy hasznalhassam az internetet a szamitogepemen?Hogy lehet az hogy virusnak eszleli az internetet?Kerlek segitsetek!


2011. ápr. 3. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

NOD32 a lelke, Minden féle bovli virus irtó (pl.:Panda)

Minden sz*r értesítést ír. Hidd el a NOD32 a legjobb.

A VirusBaster még talán de mégse olyan jó.

2011. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod toltsem le a nod32ot?
2011. ápr. 3. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit az első ír, az badarság. Attól nem lesz jobb, hogy NOD32 van. Sejtem, hogy az "internet" alatt a böngészőprogramodat érted. Azt javaslom, hogy ne ismeretlen helyről töltsd le a böngészőt, hanem a hivatalos oldalról. Próbáld meg a Google Chrome-ot:

[link]


vagy a Firefoxot innen:

[link]


Ha az Avast karanténba tette a programfájlokat, akkor minden bizonnyal nincs baj, a gépeden nem terjedt el a vírus - bár nem zárható ki, vannak rejtőzködők, amiket nem feltétlen ismernek a legújabb víruskeresők sem. Amúgy meg sose tölts le ilyen alap szoftvereket ismeretlen helyről, főleg akkor, ha amúgy is ingyenesek.

2011. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a bongeszot zarja karantenba,hanem azt a filet amivel tudnek kapcsolodni az internetre.
2011. ápr. 4. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor biztos adtak egy lemezt a Telenornál, amiről telepíted. Vagy a Telenortól letölthető talán. Ha az nem vírusos, akkor nem kéne karanténba tennie.
2011. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!