Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail jelszó feltörés...

Citromail jelszó feltörés lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom latogatnak-e ide olyan emberek, akik jol ertenek az ilyesmihez! Valoszinuleg megcsal a baratom, mar megtette ketszer, es szakitottunk is. Most ujra egyutt vagyunk, megkerte a kezem, de nem merek igent mondani. Sajnos nem egy geprol netezunk, a munkajabol szokott belepni, ha pedig fontos uzlet, akkor elugrik egy netklubba, ami szinten furcsa, hogy miert is nem jo az en gepem. Kerdeztem, de nem tudom higgyek-e neki! Tud valaki segiteni?
2011. ápr. 5. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ingyen, vagy kis pénzekért nem lehetséges, ha nem értesz hozzá.
2011. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"mar megtette ketszer, es szakitottunk is"


Ehhez nem kell feltörni semmit. Megtette kétszer, megteszi harmadszor, negyedszer és sokadszor is...

2011. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így igaz!
2011. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kellenne hinnem neki, de azert remenykedek! Szeretem, nagyon rossz volt nelkule, de megegyszer nem tudnam elnezni azt sem, hogy megcsal! Es most a hazassag! Csak szeretnem tudni, hogy hazudik-e! A masik, hogy lehet csak azert gyanakszom, mert mar megcsalt, es feleslegesen izgulok! A telefonjaban semmi sincs! Szoszerint csak az en sms-eim es hivasaim, es ezt is furcsalom, hogy meg a haverjaitol sincs soha semmi!
2011. ápr. 5. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
A feltörés már önmagában bűncselekmény, gondolkozz, megéri-e?
2011. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj... Te feltöröd, nem találsz semmit (dugni nem e-mailben szoktak, én legalábbis), hozzámész, rájön, hogy feltörted, és elváltok. Megéri?
2011. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy miert gyanus nekem, hisz nem hasznalja az en gepem. Ha feltorom es nincs semmi, akkor nem mondom el, hogy en voltam, honnan jonne ra! De ha tevedek, akkor nyugodt szivvel megyek hozza, es tobbe nem fogok ra gyanakodni, legalabb is remelem, hogy nem lesz miert!
2011. ápr. 5. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a telefonjából törli a hívásokat ne gondold, hogy a postafiókjából nem tudja...

Ha meg odamész hozzá, hogy Ki az a "Gina"(Most csak mondtam egy példát), akivel levezetgetsz, meg találkozgattok, akkor egyből leesik neki, hogy feltörted a mailját...

2011. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*levelezgetsz
2011. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha ilyesmit lelnek, nem mennek oda hozza, hogy ki az a Gina! Lezarnam vegleg! Sot szoba sem allnek vele tobbe, ugy legalabb nem magyarazhatja ki magat!
2011. ápr. 6. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!