Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail jelszó feltörés...

Citromail jelszó feltörés lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom latogatnak-e ide olyan emberek, akik jol ertenek az ilyesmihez! Valoszinuleg megcsal a baratom, mar megtette ketszer, es szakitottunk is. Most ujra egyutt vagyunk, megkerte a kezem, de nem merek igent mondani. Sajnos nem egy geprol netezunk, a munkajabol szokott belepni, ha pedig fontos uzlet, akkor elugrik egy netklubba, ami szinten furcsa, hogy miert is nem jo az en gepem. Kerdeztem, de nem tudom higgyek-e neki! Tud valaki segiteni?
2011. ápr. 5. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

te jó ég mikori kérdés :)

szerintem már szakitottatok is :)

De egyébként Phyton nyelven, lehet irni egy algoritmust, amibe be kell irni egy pár személyes dolgot, és 99999999999 lehetőséget próbál, addig, ameddig valeik jó nem lesz

2012. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ember22 válasza:
tudom régi ez de ha még együtt vagytok és még nem bízol benne akkor ne a feltörés jusson egyből eszedbe ha nem hogy kiderítés pl..Csinálsz egy fezbúkótt amin nem a saját neved van meg és azt állandóan íragocs lá mindent ő el hiv randizni te elmész azt leesik neki hogy te vagy aztán szakítasz vele ha meg csal ak sok nővel fog
2013. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!