Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van ez a tst netrc. Kinek...

Van ez a tst netrc. Kinek hogy sikerült? Igaz történeteket várok, nem megoldást, mert őszintén én nem nagyon hiszek ebben a programban XD

Figyelt kérdés

Mielőtt itt elkezdenek leoltani az okosok, elmondanám hogy felnőtt gondolkodású ember vagyok.

Minden válasz jöhet, sikerült, nem sikerült, ha sikerült akkor mit tudott vele elérni...stb.

Igaz történeteket kérek!

Ja, és a 2. kérdésem nem az lenne hogy hogyan, hanem hogy sikerült e?


2011. ápr. 8. 03:23
 1/7 anonim ***** válasza:

aki nem tudná miről van szó:

http://www.youtube.com/watch?v=zN6dkluoz64


nekem amúgy nem sikerült. bár elég rég volt az amikor próbálkoztam vele :D

2011. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na igen. Erről a műveletekről van szó :D

Várom a további tapasztalatokat.

2011. ápr. 9. 04:46
 3/7 A kérdező kommentje:

Na. Utána néztem ennek a netrc-s dolognak. Bocs hogy ilyen sokáig tartott, de elég sok fájlból van a rendszer és sok forrásnak kellett utána nézni.

Nos a művelet nem létezik.

Szóval tst netrc nincs, aki meg nem akarja ezt tudomásul venni gépelgesse csak élete végéig :)

2011. júl. 30. 03:43
 4/7 anonim válasza:

Nos, felvilágosítalak szerinted Például a Google kereső automatikusan elrejtette a találati listáiról a Wennable Gateway szavakat tartalmazó oldalakat, és nem egyszer előfordult, hogy a tst netrc parancsról író bloggerek illetve blogjaik egyik napról a másikra hirtelen eltűntek.

Ezzel annyit mondanék hogy nem lehetetlen, igen müködik Win7ről,Xpről elfelejtheted az egészet 98ról megy még az egész mert nincs le updatelve de a legjobb ha beszerzel 1 Commodore 64-et ez még 8 bites gép, sokkal gyorsabb arra a " " célra, többet énsem árulok el. nos hali

2011. aug. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Naja. mert többet te se olvastál. Amúgy nem megy commondore-ról se. Van commondore gépem, hogy ha ez elég. 98-al meg alap megpróbáltam, win2000-el is.
2011. szept. 17. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:

hali

én próbáltam dosbox-ból win7 alatt. csomó ideig nem akarta, majd tegnap beadta a kulcsot. kipróbáltam amit videóban láttam, és attól eltekintve hogy névfeloldás nem ment, csak ip szerint, szóval ettől eltekintve ment.

2013. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem ment.
2016. jan. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!