Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond? Letöltéssel...

Mi lehet a gond? Letöltéssel kapcsolatos kérdés

Figyelt kérdés

Bármit letöltök a netről a gépemre, nem nyitja meg. Mindig kiirja, hogy menti? Rányomok igen, kiirja hogy mentve a fájl, de sosem nyitja meg csak kérdezi hogy mentem e?!

Mi lehet a gond?

Köszi aki ir.


2011. ápr. 9. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, firefoxot használsz, és a legtöbb ilyen gond .exe fájlokkal van. Szokj meg, vagy szökj meg. Ha valaki ismer más módot, ossza meg itt.
2011. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Chrome böngészőm van. Eddig nem volt semmi gond, kb 1hónapja van ez..
2011. ápr. 9. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ne azt nyomd meg, hogy "menti" hanem azt hogy "futtatja". Különben ha megkeresed, ahova menttetted, ott megnyithatod. Ennyi.
2011. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mentés után megnyitottam a mappában is és ugyanez van!!!! megint menteni akarja, de nem nyitja meg!!
2011. ápr. 9. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Passz. Mostmár fogalmam sincs mi van, de szerintem te csinálsz valamit rosszul. Évek óta Chromot használok, de nem volt még ilyenem.
2011. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!