Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router és adsl modem kérdés:...

Router és adsl modem kérdés: Van egy TP-Link TL-WR841ND routerem és egy ADSL modemem a szolgáltatótól. Nem akar a router működni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy a routert ethernet kábellel összekötöttem a modemmel úgy hogy a router WAN portjába dugtam az egyik végét a másikat pedig a modem Lan portjába, aztán a router menüjében rendesen megadtam a PPPoE felhasz. nevet és jelszót, de utána nem akar sajnos csatlakozni. Probáltam beállítani lemezről is amit a routerhoz kaptam, de ott is folyton leáll a végén és hibát ír ki. Mi lehet a gond??
2011. okt. 1. 10:33
 1/1 anonim válasza:

Melyik a (ki)szolgáltató?

Milyen modem? - Tipus száma

Ugyanis a modemnek kell betárcsázni, ha betárcsázós az eszközöd!

A TP linknél pedig valamelyik szélén van az a hely (jelzi) ahova be kell dugnod azt a kábelt amivel a modemet támadod.

Ha ADSL modemed van akkor a TPLinket úgy kell beállítani, hogy csak szétossza a jelet.

Tehát ő NEM tárcsáz csak szétoszt!

2013. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!