Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez? Meg lehet...

Miért van ez? Meg lehet oldani valahogy? (Minden válaszolót felpontozok! )

Figyelt kérdés

Facebookon van 2 rajongói oldalam amit lehet likeolni, amikor belépek a facebookra minden jó, de amikor a 2.rajongió oldalamra belépek , akkor eltünik minden, és nem lehet semmit csinálni.De az 1. rajongoi oldalam meg müködik teljesen jól. De ha telóról lépek be a 2. klubba akkor működik semmi baj nincs vele. Csak a gépről nem működik. Biztos nem tilthatták le , mert akkor írni se tudnék az 1. klubbomból a 2.nak az üzenőfalára, és akkor még lájkolni se tudnák ha le lenne tiltva, és még is egyre többen vannak . Feltörni se törhették fel, mert akkor belépni se tudnák telóról se. Firefox4-et használok, de van internet explorerem is , de abban is ugyan az a probléma. :-S.Már újra telepítettem a firefoxot is, és akkor sem működik a 2. klubbom a gépről.


Remélem érthetően írtam :-)


2011. ápr. 10. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz Google Chrome vagy Internet Explorer vagy Opera böngészőkkel. Én, ha az egyiken nem megy, átkapcsolok a másikra.

Lehet, hogy bővitményproblémáid vannak, ezekben az egyes böngészők különböznek. Legjobban a Google Chrome-t javaslom.

2011. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az se vállt be :(.

Újra rakom a gépet, hát ha akkor majd jó lesz.

2011. ápr. 10. 17:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Újra telepítettem a gépet, és akkor is fenn áll az a hiba :-S
2011. ápr. 11. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor csak a YouTube segithet. Irj angolul nekik, hogy mi a bajod, de a válasz megérkezéséig is taulmányozd a weblap alján lévő linkek és azokon belül megjelenő további linkek tartalmát:

Ismertető Sajtó és blogok Szerzői jog Készítők és partnerek Hirdetés Fejlesztők Súgó Biztonság Adatvédelem Feltételek

Programhiba jelentése Nyelv: Magyar Hely: Világszerte Biztonságos mód: Kikapcsolva

2011. ápr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a YouTube ?:D
2011. ápr. 12. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, igazad van. Amit irtam az a Facebookra vonatkozik- Irj az a Facebook-nak.
2011. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!