Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyakran összeomlik a Firefox-o...

Gyakran összeomlik a Firefox-om. Ötlet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy frissítem, akkor talán megszűnik a probléma. De ekkor a legújabb verziót kínálja fel letöltésre. Ami nem lenne gond, csak jártam már úgy, hogy minden könyvjelzőm, jelszavam eltűnt amikor feltettem egy új verziót. Hogyan tudnám átmenteni ezeket? Egyáltalán lehet?
2011. ápr. 14. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
hasznald a chromot.
2011. ápr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Könyvjezők mentése - kattints a Könyvjelzőkre - itt a Könyvjelzők kezelése - Exportálás válaszd a html-ben metést. Visszaállitani ugyanitt Importálással tudod.


Jelszavak - telepitsd ezt a kiegészítőt [link] és az Eszközök - Beállításoknál tudod menteni, visszaállítani.

2011. ápr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szedd le a Moz BackUp nevű programot: [link]

Elindítod, majd ki tudod választani a mentendő dolgokat.

Friss telepítéskor viszont nem érdemes a könyvjelzők,ill, a jelszavakon kívűl átvinni mást,mert ha egy hibás beállítás fájl is "átmegy" az újratett programba,akkor felesleges volt az egész. :) Angol nyelvű,de nem bonyolult a használata. Itt egy cikk róla: [link]

2011. ápr. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Etesd többet :SADSAD_


Egyébként szerintem is használj Chromeot, sokkal megbízhatóbb.

2011. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Sikerült!

Minden OK!

2011. ápr. 14. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!