Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van 2 routerem. Hogyan tudom...

Van 2 routerem. Hogyan tudom bekötni a TV-t?

Figyelt kérdés
Szóval van itthon 2 routerem. Az egyikbe megy a net, és az osztja el. A másikat nem használom semmire. Viszont a TV-n van egy LAN feliratú csatlakozó. Sajnos a kábeles összeköttetést nem tudom megoldani. Lehetséges olyan, hogy a nem használt routerrel csatlakozok arra, ami a netet osztja el? Aztán ha rácsatlakozik, összekötöm a TV-vel és Hawaii :D Meg lehet ezt oldani?
2011. ápr. 20. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én speciel nem értem,hogy a routert miért kéne összekötni a tvvel.
2011. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért, mert a TV alkalmas internet kezelésére. És pl. ha az RTLmost-on akarok valami megnézni, akkor nem kell odacipelnem egy gépet és azt összekötni a TV-vel.
2011. ápr. 20. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig a LAN azt jelenti, hogy kábel szükséges hozzá, attól függetlenül, hogy nem vagy oda, ezért a megoldásért. Olyanról meg nem tudok, amilyen készülékbe bedugod a LAN kábelt és az rácsatlakozik a WIFI routeredre.

Amúgy értem, hogy te, a két wifi routerrel kapcsán, hova akarsz kilyukadni, de a router arra jó, hogy megossza a netet. Ez nem olyan, hogy a PC, vagy/és a laptopok között, hogy egymással lehet szinkronizálni, mert ahhoz olyan szoftver is szükséges.

2011. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!