Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törhetem fel valakinek...

Hogyan törhetem fel valakinek az MSN kódját?

Figyelt kérdés
A tesomnak van egy huje baratja folyton veszekednek meg csak szenved mellette na es nagynenjemmel meg anyuval fel akartunk lepni a messengerere de nem tudtuk feltroni a koot.viszont valamit nagyon kellene csinalnai mert beszelgetn nem lehet vele mert kimegy a szobabolgyakran valtogatja a roszzabbnal roszzabb baratait es nem gondolkodk .Kamasz hogy torhetem fel a kodjat?SEGTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLSPLS nem tuodm miert ilyen en nem voltan ilyen kamasz en 29 vok a tesom 16
2008. febr. 13. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem te egy kamasz vagy, de -ha tényleg komoly a dolog- priviben leírhatom!
2008. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen biztos, hogy te kamasz vagy, látszik az írásból.

De annyit, a tesód azért nem halgat senkire sem, mert nem bízik meg bennetek, se az anyukádban. Ha elolvasátok a magán leveleit, semmit nem értek el vele, ha meg megtudja akkor soha többet nem fog veletek szóba állni, ilyenkor mennek világgá, vagy csinálnak butaságot, azzal hogy a leveleit elolvasátok csak magatokra haragítjátok, és soha többet nem fog bennetek megbízni.

2008. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok.
2008. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem törheted fel.Az hackerkedés lenne.De ha nem érdekel,hogy büncselekményt követsz el,elég jól beszélsz angolul,és k..va sok idöd van,akkor hajrá!Kezdd itt: [link]
2008. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!