Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A számítógép nemérzékeli az...

A számítógép nemérzékeli az internetet ujratelepítés után. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy a minap egyik ismerősömnek ujraraktam a gépét és miután elindult a számítógép minden jól is volt leszámítva két dolgot.... nemvolt hangja a számíítógépnek és a tálcán se jelent meg a hangerőszabályzó ikon.Bementem a vezérlőpultba ott se lehetett állítani mert nemtalál hangezköszt.De ez a kisebb baj mert ezt megtudnám oldani ha lenne rajta internet. És itt jön be a második problémám, hogy az internetet se hozza be. Bementem a feladatkezelőbe azon belül a hálózatba és azt írja ki hogy nincs aktív hálózati adapter. Nics egy hálózat sem a gépen pedig az internet be van dugva és az ujratelepítés előtt működött :S egyszerűen nem tudom mi lehet a baja....:/ az enyémet, és már több ember gépét is ujraraktam de ilyet még sehol nem tapasztaltam csak maximum olyat hogy elment a hang. tudnátok segíteni valahogy ? :/
2011. ápr. 26. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Rakd fel a drivereket
2011. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Nos valószínű sőt 1000% hogy a lankártya drivere hiányzik

És azért nem volt hang mert a hangkártya drivere is hiányzik


tehát az a legtisztább ha fogsz egy usb kulcsot vagy üres cd t és az otthoni gép internete segítségével letöltöd a haverod gépének a drivereit az összeset !!


Ha ellakatsz segitek :)

2011. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek vállalsz ilyesmit, ha arról sincs gőzöd, h újratelepítés után az első, amit fel kell tenni, a gép drivrei?
2011. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm power a segítséget! :) akk leszedem a drivereket.



17:28 eddig akárhányszor ujraraktam egy gépet ilyennel nemvolt gondom....a telepítő cd álltalában telepíti a hardvereeket....de ezt most nem tette meg....

2011. ápr. 26. 17:38
 5/10 A kérdező kommentje:
drivereket*
2011. ápr. 26. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács !! mielőtt nekiállsz telepíteni mindenképp szed le a drivereket és soha de soha ne bízd a windowsra hogy ő maga rakja fel a drivereket főleg a driveres buher windowsokra ne !!!! én már buher windows al jártam ugy hogy

az atya uristennek nem tudtam felrakni a hangkártya driverét mert ujra és ujra elfogadta

ujrainditás után meg kiirta uj hadver és ez igy ment addig amig megnem untam és felraktam egy sima windowst :)

2011. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget! :)

csak szedjek le valami hangkártya és hálókártya driver-t vagy kellenek hozzá a a hardverek adatai is?

2011. ápr. 26. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen kellenek ird le ide is az alaplap tipusát és a márkát


pl. asus p5b se


A lankártya integrált ?


Milyen operácios rendszert telepitetél a gépre?

2011. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem integrált a hangkártya és win xp-t telepítettem a gépre
2011. ápr. 26. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
és az alaplapod tipusa?
2011. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!