Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az oka annak, hogy valamely...

Mi az oka annak, hogy valamelyik Youtube videót tök gyorsan lepuffereli, valamelyik meg akad?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy ugye több ezer serveren vannak a videók és valamelyiken nagy a terhelés, valamelyiken nem..

Ez lehet az oka?


2011. ápr. 29. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom ja és szivesen :D
2011. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VODKA0710 ***** válasza:

"több ezer serveren vannak a videók és valamelyiken nagy a terhelés, valamelyiken nem.. "

Igen ez lehet az egyik ok. A másik: Mindegyik videót ugyanolyan felbontásban nézed? Van 240p (leggyorsabb, leggyengébb minőség), van 360p (már tűrhető, gyors), 480p (középkategória, közép sebesség), 720p (majdnem full HD, lassú), 1080p (full HD, leglasabb)

2011. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak egy kép volt benn mindegyiknél, mert zenéz hallgattam.. Úgyhogy a videóminőség kizárható..
2011. ápr. 29. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!