Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a facebookon valamelyik...

Legion kérdése:

Ha a facebookon valamelyik ismerősömet kitörlöm, kap ő róla értesítést? Nem bírom már, hogy minden nap látom az arcát. Ha bombázó lenne, akkor is sok lenne belőle, de higgyétek el, nem az.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kap, de ha rád keres akkor észreveszi, h kitörölted
2011. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
nem kap értesítést róla.
2011. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ez a gondolat már bennem is megfogalmazodott, mert nekem is vannak olyan ismeröseim, söt rokonaim,akiket csak képen láttam. Csak bejelöltek én meg nem akkartam bunko lenni.

Most jelenleg csak anyit csináltam az ujdonságaikat nem jelzi nekem a gép,mert nem érdekelnek.

2011. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%

már a hüllők is faceznek.. xD

micsoda világ mi lesz még itt.. ? XD

2011. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

nálam is volt ilyen. egy régi ismerősöm akart bejelölni akivel kb 7 éve nem beszéltem és nem is kivánok a közeljövőben. elutasitottam. erre ő ujra felkért, és ez igy ment egy darabig, amig végül elfogadtam a requestjét, hagytam pár napig az ismerőseim között aztán letöröltem :)

azóta nem jelentkezik.

2011. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már csak azt lenne jó tudni,merre van a törlés ikon?Nem viccelek,tényleg nem találom,és amíg nincs meg,olvashatom mindennap a hülyeségeit....
2011. okt. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!