Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam paypal -ra....

Regisztráltam paypal -ra. Kötelező hozzárendelni egy bank kártyát? Honnan tudjam, hogy mi a PAYPAL azonosítóm? Mennyi idő, mire megérkezik az aktiváló e-mail? Mi a "Bank számom" amire tudnak utalni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
ez a kép ottvan, de nem tudom miért? [link] az életbe nem volt közöm az unicredit bank-hoz... nem tudom miért írja ezt? ...
2011. máj. 3. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek utána járok, de én kártyáról vásárolok mindig... illetve a kártyát csak egyszer kell hozzárendelni a paypal accounthoz, utána már nem kell minden vásárláshoz
2011. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nekem nincs kártyám :S a nélkül meg nem lehet "megerősíteni" a felhasználói profilt?
2011. máj. 3. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

de számlád az van?


Azt nézem, hogy úgy megy így az utalás, hogy a számládról utalsz a paypal bankszámlájára, és ezt ők átutalják a paypal számládra. A közleményeknél meg kell adnod a transfer ID-t ez alapján teszik a paypalra. De ha pld. a bankszámlád Kis János néven van, akkor a Paypal számládnak is Kis János néven kell lennie.

2011. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
számlám sincs :S ezért akartam paypal-t csinálni, meg azért is, mert ezt mindenhol elfogadják.
2011. máj. 4. 07:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha még tanulsz, akkor érdemes lenne nyitnod egy diákszámlát, ahhoz kapsz kártyát is, ezek nagyrésze ingyenes.
2011. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14
2011. máj. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!