Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet sebesség? Kérdésed...

Internet sebesség? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
MIért van az hogy speedtesten 3-4mbitet mérek de pl torrentel csak 200-240körül töltök ami úgy 2mb nak felel meg
2011. máj. 5. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

- Lehet hogy kevés a seeder

- Lehet hogy g*ci az internetszolgáltatód

2011. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
seeder mindig van, és elvielg maximummal jön, az internetem is elvileg 2mb-os de akkor speedtest miért mér többet? és ha annyival többet mér azt valahogy kitudom préselni belőle énis?
2011. máj. 5. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nyilván rosszul mér a speedtest.

Próbált meg ezt:

[link]

Ez is generál neked képet.

2011. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem pont fordított a problémám, ez mitől lehet?


Bárhonnan töltök le, dedikált 100mbites szerver, sebességmérő stb, max 3-400k-val jön a 15megás neten. Viszont torrent stabilan megy 1.6Megával.

Mintha korlátozva lenne az egy szálon való letöltés, de beállíáts sem lehet mert probáltam laptopon is amin xp van, gépeemn meg win7.

2011. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott csalnak ahol tudnak. Már rég kiosztották a szabad kapacitásuk 200%-át. Ha mindenki elkezdene netezni, összeomlana az egész szolgáltató.
2011. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!