Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a rls származék?

Kacsaf kérdése:

Mit jelent a rls származék?

Figyelt kérdés
Egy majomparádés ellenőrző sorozatosan nem fogadja el a torrentjeimet mert azt mondja hogy relase származék. Azt szeretném megtudni hogy az mit jelent? Kerestem a googleban de nem találtam... :(
2011. máj. 6. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Eredeti release-ek (minden kategóriában):


• Eredeti, változatlan forma! (Név, NFO, sfv, tömörítés, fájlnevek, Sample)

• NFO

2011. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy más releaser munkáját úgy akarod sajátként feltüntetni, hogy például átnevezed a fájlokat.

Ezzel egyrészt megtévesztő a feltöltés (pont ezért az a szabály, hogy release csak eredeti formában kerülhet fel), másrészt valószínűleg dupe, mivel egy már meglévő feltöltést teszel újra közzé, csak más néven.

2011. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem dupla meg nem is változtattam semmit a nevében. Az eredeti NFO-t töltöttem fel, vágtam ki képeket, írtam leírást! ÉS azt mondja tanuljak meg feltölteni, pedig már nem egy torrentet töltöttem fel...
2011. máj. 7. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy előtted már felkerült? Mert például sorozatoknál egy releaser rendszeresen kiteszi az újonnan megjelent és elkészített részeket. Ha meg egyszer fent van, nem akar az oldal feleslegesen duplát tartani.


Mert másba nem is nagyon lehet belekötni, de a moderátor, vagy aki tartja a kontaktot az is vehetné a fáradságot és leírhatná hogy mi a baj, nem pedig csak utalgatni arra hogy nem jó. Csak hát ezt merd megmondani egyes helyeken, és repülsz...

2011. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rákerestem a south park 15 évad 1 részére, nem volt fent, gondoltam felteszem (majomparádéra) és azt írta az ellenőr hogy rls származék... akció van, kaphattam volna 400 pontot érte... azért is itt írom, nem a moderátornak, mert repülnék mint egy kaka... főleg hogy nem is az én accountom... :(
2011. máj. 8. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!