Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell? - Újabb telefon-f...

Hogyan kell? - Újabb telefon-facebook kérdés, több módot is kipróbáltam de nem nyitja meg a netet

Figyelt kérdés

beírtam már h 0.facebook.com meg azt is h zero.facebook.com, küldtem már sms-t h +NETSTART, de azt írták vissza h már üzemelve van a szolgáltatás, de netre mégse kapcsolódik, ezt írja ki: "nem sikerült kapcsolódni a GPRS-hálózatra. Kapcsolódik a GSM hálózatra?"

de nem történik semmi!!!! egyszerűen semmi :(

t-mobilos vagyok. érintő képernyős, samsung champ


2011. szept. 28. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
apn be van állítva? Hívd fel az ügyfélszolgálatot TELJESEN INGYEN VAN és ott valaki elmagyarázza neked lépésről lépésre, hogy mit kell beállítanod.
2011. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

apn? az mi? bocsi de téll nem tom :(

am felhívtam az ügyfél szolgit de gépi hang van és nagyon sokat beszél meg ezt a gombot nyomjam meg meg azt... sose lesz vége :S

2011. szept. 29. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!