Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állandóan uj hüségidőt vagyok...

Állandóan uj hüségidőt vagyok köteles ugyanannál a szolgáltatónál aláirni?

Figyelt kérdés
Három éve ugyanannál az internetszolgáltatónál vagyunk. Először volt 2 év hüségidő, mikor az lejárt jöttek aláirattak még egy év hüségidőt, most az is lejárt, megjelentek ujra irjak alá 1 évet. Elzavartam őket, azt mondták kikötik az internetünket, jogos ez? Állandóan hüségidő?
2011. máj. 8. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem KELL aláírni. Csak hűségidő nélküli csomagot kell rendelni. Persze, az drágább lesz.
2011. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs. Hacsak nem valami olyat ajánlottak volna, hogy megemelik a sávszélességet ha..., vagy olcsóbb lesz a mostani ha aláírtok.

Véletlenül nem Invitel?

2011. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az invitel, csak egy kis tiszaháti szolgáltató. A hűségidő vállalása ellenében semilyen plusz szolgáltatást nem ajánlottak. Szerintem jutalékot kaphatnak érte azok akik a szerződést kötik.
2011. máj. 8. 21:18
 4/7 legendavagyok01 ***** válasza:
Sajnos sok helyen vannak olyanok, akik mindent megtesznek, hogy ügyfeleket és pénzt szerezzenek. Szerintem ők is ilyenek, és akit csak tudnak, rávesznek mindenre. Ha esetleg legközelebb jönnek, fenyegesd meg őket a Fogyasztóvédelemmel, illetve kérd el a nevüket, stb. gyorsan behúzzák fülük-farkuk. Internetet meg nem kötik ki, kell a píz! :)
2011. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 czibles ***** válasza:
kikötni nem fogják, viszont átrakhatnak a "hűségidő nélküli" csomagba, ami 3X annyi és fele akkora sebesség.
2011. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Czibles! A sebessége 512 kbps, az előfizetés díja 3450 Ft. Szerintem, ha ezt a sebességet felére csökkentik az előfizetést háromszorosára emelik nem találnak olyan embert aki az ők szolgáltatásukat választaná.
2011. máj. 8. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök jogos,hogy aláíratnak mindig egy újabb év hűséget. De próbáld ki,mi van, ha nem írod alá ?
2011. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!