Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a Router és...

Mi a különbség a Router és Wireless USB közt? Melyiket válasszam? (bvn. Lent! )

Figyelt kérdés

Azt a helyzet, hogy most bejön a modembe az internet, és belőle egy Firewire kábellel megy számítógépbe az internet.

Nos, most vásárolni akarok egy okostelefont, és szeretném, ha WIFI segítségével tudnék netezni rajta. (Később fogok vásárolni laptopot, amin szintén a wifit szeretném használni.)

Nos, én ugy tudtam hogy a router erre való, hogy beledugom a firewire-t és sugározza a vezeték nélküli hálózatot. Miközben ilyet kerestem a telefonomhoz, rátaláltam egy ún. Wireless USB-re, ami a leírás alapján majdnem ugyanezt tudná.

Nos a kérdésem, hogy elég vásárolnom egy USB-t a célom eléréséhez (egész házban wifi hálózat), vagy Router mellet kell, hogy döntsek? Egyáltalán mi a különbség?


Két link, a fent említett termékekről:

Router: [link]

USB: [link]


Köszönöm a segítséget!


2011. máj. 8. 20:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Értem. a Kétantennás még elfogadható kategóriába esik.

Köszönöm!

2011. máj. 8. 22:00
 12/12 Csak Egy Joci ***** válasza:

1 házon belül elég a 2 antennás, de érdemes olyat venni, amin cserélni is tudod az antennákat erősebbekre (pl. 8dBi)

ha távolabbról is szeretnéd fogni tökéletesen a netet akadozások és zavarok nélkül, akkor már érdemes 3 antennásat venni.


a vevő a wifit pótolja, de ma már mindenben van.


ha a router beüzemelésében szeretnél segítséget kérni, segítek.


email címem: jozsitorma97@freemail.hu

2012. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!