Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megváltoztattam a gmail...

Megváltoztattam a gmail jeszavam de elfelejtettem a másodlagos cimem meszünt hogyanléphetek be újra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Azt megpróbálhatod, hogy írsz nekik egy levelet, ahol minél több infót leírsz azokból az adatokból amit megadtál, bár kétlem, hogy akár így is adnak neked egy új jelszót. Akkor mások is megpróbálhatnának így bejutni fiókokba.

2009. márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Google – Feltételek – Gmail feltételek – Adatvédelmi irányelvek - Felhasználói Megkeresések –

Google Adatvédelmi Központ-ba, tértivevényes ajánlott,levélben eljuttatni, a regisztráláskor megadott, név –email cím, - számlázási és személyes információkat.


Cím:

Privacy Matters

c/o Google Inc.

1600 Amphitheatre Parkway

Mountain View, California, 94043

USA

2009. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válaszukban (Angol) kérni fogják, az email címedről, az utolsó... "jelszó módosítási" belépésed pontos dátumát és idejét). Ezeket újból, levélben elküldve az előző válaszban már megadott címre, van rá esély hogy, kapsz egy ideiglenes jelszót, amit egy új (a jelenlegi Felhasználói név.gmail, + az ideiglenes jelszó-val történő) Rendszerbelépés után, megváltoztathatsz.
2009. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja még egy, majdnem elfelejtettem, azt hogy ŐK pontosan (év, hónap, nap, óra, perc, mp.) tudják, hogy Te a felhasználó neveddel, utoljára milyen IP címről, csatlakoztál a gmail rendszerhez. (ezért ha Te pontosan nem tudod megírni nekik, akkor kár a bélyegköltségért!)
2009. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!