Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FONTOS! Aki otthon van a...

FONTOS! Aki otthon van a Yahoo! Témában segitene nekem?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy volt egy ID.m,melyet kitöröltem..Ám arra regisztráltam több oldalom ezért újra beállitottam,mivel a biztonsági kérdésekre jól vállaszoltam kicserélték a jelszavam és leküldték az "alternative e-mail" re.Ám az az e-mail cim a freemail.hu.n volt,és most meg nem létezik mert 6 hónap után automatikusan törlik ha nem lépek be,én meg 4 éve nem voltam bent...segitene valaki?

Nagyon fontos lenne!


2011. máj. 11. 00:36
 1/3 anonim válasza:
ez már fuccs :(
2011. máj. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszerű hozd létre újra a yahoo id-t ha elég rég törölted akkor hagyja létrehozni ha meg nem akkor mondja hogy az azonosító használva van, szerintem mostanában hagyja is hogy újra aktiváljad ha nem került törlésre.
2011. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
újra aktiváltam,ám kicserélték a jelszavam melyet átküldtek az "alternative" e.mail cimre...
2011. máj. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!