Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy végig a video?...

Miért nem megy végig a video? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet az oka,de az utobbi pár napban nem birok rendesen videot nézni you tube-n és más video megoszto portálon sem.Amikor elindito a videot pár másodperc alatt betöltödik és kb a video feléig megy is,de ott megakad a lejátszás pedig végig be van töltve.Hiába probálok beletekerni,mindig visszaugrik oda ahol megakadt és ha ujrainditom akkor is csak addig játsza le!valyon miért lehet ez és hogy tudnám helyreállítani?
2011. máj. 14. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Van elég helyed az ideiglenes fájloknak?

Flash Player újratelepítést próbáltad?

2011. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol kell megnézni azt,hogy van-e elég hejem az ideiglenes fájloknak?Nem vagyok egy nagy szakértö az ilyen dolgokban...:)
2011. máj. 14. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,és az elfelejtettem mondani,hogy Opera böngészőt használok,de eddig nem volt vele semmi gond!!
2011. máj. 14. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Windows esetén start/sajátgép->jobb egérgomb azon a meghajtón, ahol a temp van (általában C:-n)/tulajdonságok, itt írja ki, mennyi a szabad hely.
2011. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnáztem!valoszinüleg ez lehet a gond,mert kicsivel több mint 10mb szabad hely van a C-n.Most az a gondom,hogy nem tudom mit kell kitörölni,hogy legyen szabad helyem,mert félek,hogy kitörlök valmi olyat is amit nem lenne szabad.
2011. máj. 14. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!