Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt az internet?

Miért nem tölt az internet?

Figyelt kérdés

A t-home-nál vagyok és eddig 1mbit/s netem volt ami 300kbittal töltött néha 600-al és már vagy egy hete megrendeltünk a 15mbit/s netet. Na és ebből nem érzékelhető semmmi a t-homenál azt mondták h mindent rendben látnak elvileg kéne mennie de a letöltés még mindig ugyan annyi.

leteszteltem és 1,23 kbit/s a max letöltési sebességem garantált 5helyett. az számíthat h modem és router is van vagy mit csináljak h jó legyen?


2011. máj. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

:)

ha eddig 300kbps al töltöttél 1MB os netnél

akor miért csodákszol egy 15MB megás netnél hogy gyakorlatilag 1,5 MB vel tölt?


:)

üdv

2011. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na jó küldjél egy PrintScrent

a sebesség tesztröl!

2011. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan és mit szedtél le?"e a letöltés még mindig ugyan annyi.

leteszteltem és 1,23 kbit/s a max letöltési sebességem" kbit/s???

csinálj egy tesztet itt [link]

2011. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Argloss ***** válasza:

A szolgáltatók megabit-ben adják meg a sávszélességet, a böngésző pedig megabájtban a letöltési sebességet. Szóval ha te 1,2 megával töltesz le, az több, mint 8 megabites sávszélesség. Hogy miért ez a számítási különbség? Azért, mert az emberek ráizgulnak a nagy számokra.

Természetesen a sebesség függ attól is honnan töltesz le. Sok helyen korlátozzák a sebességet...

2011. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!