Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék venni elektromos...

Hol tudnék venni elektromos autót? Mennyibe kerülne? Mennyire megbízható használata során? Javítása költséges? Feltöltése hol lehetséges? Pl. otthon lehetséges-e? (vidéki körülményekre gondolok)

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Magam is spekuláltam rajta,

de annyira költséges a két évenkénti akku csere, hogy letettem róla.

(Ilyen milliós nagyságrendű.)

2011. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
néztem találtam is pár ilyen autot Peugeot dobott ki egyet illetve a citroen mind 10 millió feletti árral. Ez a kettő hasonló adottságokkal rendelkezik 150 km utat lehet velük megtenni de ha minden megy kondi, rádió, max sebességgel végig (ami 130km/h) akkor 62km-ig ment. Illetve találtam ezt a Reva villanyverdát :) ami 3,6 milla ft 80km/h max seb, max 80km távolság (tehát ha nem kíméljük az aksit max 40km lehet)az hogy javítása mennyi egy esetleges hiba után azt sajna nem írták és gondolom még annyi idő nem volt a tesztelésre hogy kiderüljön mi is megy tönkre mennyi idő után és az a javítás lehetséges e és ha igen mennyiért.. A feltöltés meg elvileg otthon simán megoldható (vidéken). Gondoltam leírom hátha mást is érdekel :)
2011. jún. 4. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Kösz az infókat.

Az USA-ban gyártanak kis elektromos sportkocsit.

Az már nagyobb távokat tud, gyors is és olcsó.

Sajnos nem emlékszem a nevére.

Persze hazahozni + az itteni adókkal, már egy vagyonba kerülne!!

2011. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!