Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segít netes játékoknál?

Valaki segít netes játékoknál?

Figyelt kérdés

[link]


ezzel játszom de ez nem olyan fontos hanem az hogy gyenge a gépem(xboxra költök inkább) de a sulis gépeknél erősebb és azon fut rendesen ez a játék de nekem olyan lassú 1 meccs....hol lehet beállítani hogy gyengébb legyen a grafikája vagy esetleg a flash beállításoknál kell vmit állítani?


2011. máj. 18. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
a tubeos videókat is csak 240p-sen tom megnézni:S
2011. máj. 18. 19:36
 2/4 anonim válasza:
az Advanced SystemCare nevű csodát töltsd le. A rosszabb sulis gépeken valószínűleg minimális mennyiségű szemét,cookie stb... van, mint amennyi a saját gépeden. Ez a program majd kitakrítja és felgyorsítja a gépedet. Nekem is segített, és a barátaimnak is akiknek ajánlottam... Sokakat ez mentett meg egy teljes újratelepítéstől. Ha letöltötted csak kattint a nagy AWC gombra és már indul is :D remélem segít
2011. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jobb mint a ccleaner?
2011. máj. 18. 20:58
 4/4 A kérdező kommentje:
hát több ezer hibát kijavított de nem lett gyorsabb:S
2011. máj. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!