Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs elegetek ebből a sok...

Nincs elegetek ebből a sok b*zi oldalból ami tele van moderátorokkal és egy értelmeset nem lehet vitatkozni mert kitiltanak?

Figyelt kérdés
Érdekes ez az internet. A 80%-ából ömlik a mocsok, bármilyen gyomorforgató, bunkó, perverz videót, képet, cikket, kommentet kérdés nélkül az arcodba tol. De bizonyos átlagos oldalak, mint például ez, figyelmeztetnek ha egy csúnya szót leírsz. Vagy beleszólnak a moderátorok, hogy mit nem írhatsz le. Olyan k*rvára idegesítő ez az álszenteskedés. Van néhány fikázó blog ahol kimondhatod amit akarsz és mégis többnyire normális mederben folyik a társalgás.
2011. máj. 19. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább hangosan káromkodok és nem írom le. :)
2011. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tündibündi,nem kötelező idejárni,akinek itt nem tetszik a légkör, az elmehet ,nincs megakadályozva ebben.

De azzal legyél tisztában ,hogy ez az oldal a tulajdonosoké ,és mi itt azt tehetünk,amit ők a moderátorokon keresztül nekünk megengednek,nem pedig azt amit mi szeretnénk .

2011. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Itt csak egy kérdést tettem fel. Nem teljes mértékben erről az oldalról van szó. Egyébként meg mit kell tündi bündizni? Ettől érzed magad keménynek vagy mi?
2011. máj. 19. 11:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég szomorú hogy a net 80%-ban csak szutyok van, a netet, a tv-t meg efféléket, arra kéne használni, hogy tanuljon az ember, ne pedig a sok sz*rt lássa, mert akkor minden lesz az emberből, csak értelmes nem.

Furcsa a kérdés is...lényegében az a gond, hogy itt nem lehet csak úgy k*rvaanyázni? Szerintem meg ez így a helyes! Hihetetlen, hogy egy olyan oldalon, ahol feltesznek egy-egy kérdést, milyen undorító módon anyáznak egymásnak az emberek, és ettől senki nem lesz hűű de kemény (aki meg úgy érzi hogy igen, akkor még fogják érni csalódások)...

Ha egy adott kérdésről vitázunk, azt meg lehetne tenni, kulturált, normális körülmények között, hisz magával a vitával nincs baj, hisz meghallgatjuk mások nézeteit, ami szerintem rendben van, nem vagyunk egyformák.

De komolyan ott tartunk, hogy azt kérdezzük meg, miért nem küldhetem el a kérdezőt, vagy egy válaszolót a pics*ba??

2011. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem akarok senkit az anyjába küldeni. Írok egy példát:

az egyik fórumon az istennek nem akarta valaki megérteni, hogy miről beszélek, de csak egy emberről volt szó. Kb. a 20. válaszára beidegesedtem és visszaírtam, hogy lesz*rom, hogy mit gondol. Erre én lettem kitiltva, mert inzultáltam az egyik kedves fórumozót. Ezért nem értem, hogy egyrészt a neten mindent szabad, főleg idegesíteni meg bosszantani másokat, de amit gondolsz azt nem mondhatod ki.

2011. máj. 19. 13:07
 6/12 anonim ***** válasza:
A többségnek nem tetszik,ha valaki mocskos szájú.Ez van,próbáld feldolgozni.
2011. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
jaj, hogy itt is milyen okos mindenki.... Nézd a napisz*rt, a puruttyát, a subbát, mindenfle blogokat, a facebookot, a youtube-ot, ezeken azt csinálsz amit akarsz, és nem kell álszenteskedés mögé bújni.
2011. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen nehéz felfogásúak miatt kellenek a moderátorok.Nem kell mocskos beszéd,aki nem képes ezt felfogni,azt kirúgják,nagyon helyesen.Itt ez a szabály,be kell tartani,ennyi.Ha nem vagy képes látni a különbséget a gyakori és a puruttya között akkor kár is rád az időt pazarolni.
2011. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A gyakorin megjelenő kérdések és válaszok legalább felét fel lehetne tenni a napiszarra (sokszor fent is van) és ott egy jót röhög rajta az ember, nem véresen komolyan próbál tanácsokat osztogatni olyan dolgokban amiről fogalma sincs.
2011. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt most a trágárság volt a téma,"kissé" eltértél ettől.
2011. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!