Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a Wifim?

Miért nem jó a Wifim?

Figyelt kérdés

Beüzemeltem a router-em, létrehozva hálózatot és hozzá jelszót. Az Ipone-nal tudok netezni, de az egyik laptoppal nem. Felmegyek a hálózatomra jelszóval, kiírja, h csatlakoztatva, de nem nyitja meg a Google-t (kezdőlapom). Már próbáltam a hálózat javítását is.

Mit kellene átállítanom? B.nőm a gépével simán felmegy rá.


2011. máj. 23. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs a wifidnek semmi baja,csak nem jól van beállítva.
2011. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 VODKA0710 ***** válasza:
Nézd meg az iPhone-on meg a laptopon (amelyik nem műkszik) az IP-ket. Gondolom majd autómatikusra kell rakni, vagy az alapértelmezett átjárót kell átírni.
2011. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igaz, a Wifim jó, de alatta a magyarázat. Hol lehet az alapértelmezett átjárót átírni?
2011. máj. 23. 17:17
 4/12 anonim ***** válasza:
XD! Ugyan ez a problémám nekem is!
2011. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A laptopon kellene valahogy átállítani "valamit", mert másé simán felmegy rá és az Iphone is..
2011. jún. 1. 08:18
 6/12 anonim ***** válasza:
ha mindegyik eszközt beállítod DHCP-re (magyarul kapja az IP-t automatikusan) akkor elvileg nem lehet gondod. állítani a hálózati kapcsolatokon belül, hálókártya beállításainál tudod.
2011. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Automatán van minden, de valahogy nem akar sikerülni a dolog.
2011. jún. 1. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:
de kap IP-t? cmd sorban ipconfig parancs megmondja ha más nem is
2011. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen, kap. Vezeték nélküli hálózat csatlakoztatva, jelerősség kiváló.. De nem nyit meg semmit:(.. Pedig látszólag minden rendben van.. Lementettem a diagnosztikát.. Http, Https, Ftp hiba, más minden rendben. Szerver nevét vagy címét nem tudta meghatározni (angolról lefordítva).


Köszi, h írtál megint, remélem még fogsz segíteni egy kicsit:-)

2011. jún. 5. 08:04
 10/12 A kérdező kommentje:
A legjobb, h a másik laptop, ami eddig a routerrel volt összekötve kábellal, még a vezeték nélküli hálózatokat sem jelzi ki:(.. Most azon netezek, amelyik miatt feltettem a kérdést, de csak kábellel van net:( Keresgéltem a megoldást, de nincs meg..
2011. jún. 6. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!